Hakkımızda

1997 yılında Muammer AYHAN tarafından MGT Karot adı ile kurulan şirketimiz; Beton Delme, Kesme, Kırma, Yıkım, İnşaat ve Onarım işleri üzerine faliyet göstermektedir.

Uzun yıllar dürüst, sağlam,güvenilir, azimli bir şekilde çalışarak firmamızın kalitesine ve güvenirliğine müşteri güven ve memnuniyetinide katarak kurumsallaşma yolunda yükselerek 07.04.2010 yılında Mgt Beton Delme Kesme Vinç İnş. San ve Tic.Ltd Şti adında aile şirketimizi kurduk.

Şirketimiz bu isim adı altında;

Atölye Hizmetleri Olarak; Testere Soket Kaynatma ve Tamirleri, Karot Ucu Soket Kaynatma ve Tamirleri, Torna ve Fireze Hizmetleri ve Özel Parça İmalatları, Disi Yürütme ve Dalma Motorlarının Tamiri ve Yedek Parçaları, Ray Tamirleri ve Yedek Parçaları, Hidrolik Beton Kesme Makinaları Tamir Bakım ve Yedek Parçaları, Derz Makinaları Bakımı ve Onarımı, Karot Tamiri ve Bakımı, Karot Ayakları Tamiri, Karot Ucu Kovanı Balans Alma, Karot Ucu Soket Kaynatma ve Tamirleri, Testere Soket Kaynatma ve Tamirleri Hizmetlerini Vermektedir.

Şantiye Hizmetleri Olarak; Hidrolik Beton Kesme Testeresi, Epoksi, Filiz Ekimi, Ankraj, Enjeksiyon, Derz Kesme, Hidrolik Patlatma, Tel Kesme, Karot Delme, Viyadük ve Köprülerde Pürüzlenme ve Epoksi Filiz Ekimi ve Ankraj İşleri, Viyadüklerde Deprem Çekme Çubukları, Değiştirme, Viyadük Köprü Kaldırma ve Deprem Takozu, Viyadük Köprülerinde Saplama Ekimi Ankraj, Viyadük Köprülerinde Konsol Montaj, Oto Yollarındaki Köprü Viyadük ve Alt Üst Geçitlerinin Onarım ve Bakımları ve Kırım Hizmetlerini Vermektedir.